Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 16:53 Bu haber 322 kez okundu
 
Başkan Atila 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Bornovalı gazetecilerle buluştu.
BORNOVA Haberi


Başkan Atila 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Bornovalı gazetecilerle buluştu

Bornovalı gazeteciler birarada

 

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçede görev yapan yerel gazetecilerle bir araya geldi. Pınarbaşı Filiz Lokantası’ndaki buluşmaya; Dobra Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Ağır, Dobra Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Serdar Ağır, Yeşil Bornova Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aziz Talas, Bizim Gazete  İmtiyaz Sahipleri Bülent Değirmenci ile İrfan Onan , Haber İzmir İmtiyaz Sahibi Galip Çukurlu ve Bornova Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ceyhan Keser katıldı.

 

Buluşmadan duydukları memnuniyeti dile getiren Bornovalı gazeteciler,  “Geçen yıl da 10 Ocak’ta Ata Anı Evi’nde buluşmuştuk. Bornova Belediye Başkanı’na bu duyarlı davranışı nedeniyle çok teşekkür ediyoruz. ‘Bornova Bizim Evimiz’ sözünü hepimize benimsetti. Yaptığı çalışmalarla Bornova’da yaşam standartlarını yükseltti” dediler.

Gazeteciliğin tıpkı belediye başkanlığı gibi 24 saat yapılan bir meslek olduğunu hatırlatan Başkan Atila şöyle konuştu: “Bornova’daki gazeteci arkadaşlarımız da özveri ile çalışarak vatandaşlarımızın yapılanlardan haberdar olmasını sağlıyor. Biz tüm proje ve hizmetlerimizi ‘ortak akıl’ ilkesi ile hayata geçiriyoruz. Bu anlamda Bornovalı gazeteci arkadaşlarımız da Bornova için fikirler üretiyor. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini kutluyorum.”

 

Kaynak: Editör: Ceyhan KESER
 
Etiketler: Başkan, Atila, 10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Günü’nde, Bornovalı, gazetecilerle, buluştu.,
Haber Videosu
Yorumlar
BORNOVA GAZETESİ

YAZARLAR
Haber Yazılımı