Haber Detayı
06 Mart 2018 - Salı 19:54 Bu haber 667 kez okundu
 
Erdoğan medyaya seslendi
SİYASET HaberiCumhurbaşkanı  ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinni grup toplantısında konuştu. Kadınlar günü etkinliklerine vurg uyapan Erdoğan, annelere ihanet edenlerin son zamanlarda biraz artmaya başladığını dile getirdi.

 

Medyaya çağrı yapan  Cumhurbaşkanı Erdoğan:  "Şunu unutmayalım, sevgililer sevgilisi Peygamberimiz, ʹCennet annelerin ayakları altındadırʹ buyuruyor. Babaların ayakları altındadır demiyor. O yüce makamı anneye teslim eden bizim dinimiz. Ben de diyorum, annelerinizin ayaklarının altını öpün. Annelere ihanet edenler son zamanlarda biraz artmaya başladı.

 

Televizyonların yayınları da bu işi iyice zıvanadan çıkartıyor. Onun için medyaya da sesleniyorum. Lütfen bu yayınlarınızı kesintiye uğratın. Yoksa milleti çileden çıkartacaksınız. Ama ben buradan milletime sesleniyorum, annelerinizin ayaklarının altını öpün. Anneler nazlıdır, çeker ayağını, çektiği zaman sen de annene de ki, ʹanne cennetin kokusunu bana çok mu görüyorsun?ʹ Bu anne evlat ilişkisini çok daha ilerilere taşıyacak ve aile zenginliğini artıracak olan adımdır.

 

Kaynak: Editör: Ceyhan KESER
 
Etiketler: Erdoğan, medyaya, seslendi,
Haber Videosu
Yorumlar
BORNOVA GAZETESİ

YAZARLAR
Haber Yazılımı