Haber Detayı
29 Mart 2019 - Cuma 10:33 Bu haber 626 kez okundu
 
GENÇTÜRK;“31 MART GECESİ ZEYBEK’İN YANINDA DERYALAR’I OYNAYACAĞIZ!”
SİYASET Haberi


AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Reşat Gençtürk;

“31 Mart gecesi Deryalar oynayacağız”

 

 

Seçim çalışmalarını hızla sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Reşat Gençtürk, Çamdibi’nde gövde gösterisi yaptı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci ile Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde vatandaşlarla buluşan Gençtürk’ü Çamdibililer bağrına bastı. Vatandaşların yoğun ilgi ve desteğiyle Egeliler Kültür Derneği’ne gelen ve burada konuşan Gençtürk, “31 Mart gecesi Zeybek ve Deryalar oynayacağız” dedi.

 

Seçim çalışmalarını Çamdibi’nde sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Bornova Belediye Başkan Adayı Reşat Gençtürk’e Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci eşlik etti. Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde üzerindeki esnaf ve vatandaşlarla buluşan Gençtürk’e yüzler eşlik etti. Coşkulu kalabalığın trafiği kapatması dolayısıyla da ziyaretleri erken bitiren Gençtürk ve Zeybekci, Egeliler Kültür Derneği’nin davetine katıldı. Dernek üyeleri ve vatandaşlar, Kâmil Tunca Bulvarı başından Kartal durağına kadar Gençtürk ve Zeybekci’nin bulunduğu araca davul-zurna ve atlarla eşlik etti. Gençtürk, dernekte önemli açıklamalarda bulundu.

 

“GELİN HEP BİRLİKTE BORNOVA’MIZI GELECEĞE TAŞIYALIM”

 

“Bu mahallede büyüdüm ve bu mahallenin çocuğuyum” diyen Gençtürk, yıllardır Çamdibi’nin yeteri kadar temsil edilmediği yönündeki eleştirilere atıfta bulunarak “Ben Bornova Belediye Başkan adayı olarak sizlerin desteğini almak ve ilçemizi beraber yönetmek için yola çıktım. Yıllardır biz siyasette ‘bizi aday yapmıyorlar’ diyoruz. İşte bizi AK Parti aday yaptı. Hepinizden destek istiyorum. Bu benim en doğal hakkım. Hemşerilik de budur. Bana sahip çıkın ben de sizin hepinize sahip çıkayım. Gelin hep birlikte ilçemize sahip çıkalım ve geleceğimizi birlikte inşa edelim” ifadelerini kullandı.

 

 

“31 MART GECESİ ZEYBEK’İN YANINDA DERYALAR’I OYNAYACAĞIZ!”

 

İzmir’de hala ‘ceketimizi koysak kazanırız’ anlayışının olduğunu ve artık buna son verme zamanı geldiğini belirten Gençtürk, sözlerini şöyle sürdürdü: Gelin cekete oy vermeyelim. Çünkü ceket hizmet yapmaz. Yıllardır ‘ceketi, odunu, taşı koysak, kazanırız’ anlayışlarını her yerde dile getiriyorlar. Buna artık bir ders verme zamanı gelmedi mi? Gelin, bu anlayışa hep birlikte son verelim. Sizlere sadece hizmet yapmak için bu yola çıktım. Bu yolda da elimden geleni yapacağım. Bugün bu coşkulu kalabalık artık Bornovalıların da değişime hazır olduğunu gösteriyor. Bu değişimi birlikte gerçekleştireceğiz. 31 Mart gecesi Zeybek ve Deryalar oynayacağız. Bu seçimi kazanacağız. Ancak ben sadece ve sadece size inanıyorum. Sadece sizler isterseniz değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Bornova’mıza ve sizlere hizmet edeceğini düşündüğünüz adaya oyunuzu verin.

 

Kaynak: Editör: Ceyhan KESER
 
Etiketler: GENÇTÜRK;“31, MART, GECESİ, ZEYBEK’İN, YANINDA, DERYALAR’I, OYNAYACAĞIZ!”,
Haber Videosu
Yorumlar
BORNOVA GAZETESİ

YAZARLAR
Haber Yazılımı