Haber Detayı
14 Ağustos 2018 - Salı 13:11 Bu haber 609 kez okundu
 
Muhtarlarla “ortak akıl” buluşması
BORNOVA Haberi


Bornova’daki birliktelik vatandaşa hizmette yolunda güçleri artırıyor

 
Muhtarlarla “ortak akıl” buluşması
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila ilçedeki 45 mahalle muhtarıyla bir araya geldi, hizmet ve projeleri değerlendirdi.  Bornova Belediyesi Kültür Merkezi’ndeki Meclis Salonu’ndaki toplantıda muhtarlar yapılan proje ve hizmetlere teşekkür etti. Başkan Atila’nın düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar; görüş, öneri ve isteklerini de iletti.

 

İlçede görev yapan muhtarları mahalle ziyaretleriyle sık sık ziyaret eden Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila hizmet buluşmalarına devam ediyor. 45 mahalle muhtarıyla  Bornova Kültür Merkezi içindeki Meclis Salonu’nda bir araya gelen Başkan Atila, hizmet ve projeleri değerlendirdi, görüş ve önerileri dinledi.

 

Görüşlerimiz dikkate alınıyorBornovalı muhtarlar Başkan Atila’nın proje ve hizmetleri herkesin görüşünü alarak hayata geçirmesi uygulamasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkan Atila 4.5 yıl boyunca mahallemizde bizlerle bir araya geliyor. Hem bizim hem de vatandaşların görüş ve önerilerini alıyor. Bugün de hep birlikte bir değerlendirme yaptık. Hem koordinasyon hem de fikirlerin ortaya koyulması anlamında çok önemli bir toplantı oldu” dedi.

 

Hizmetler değerlendirildi

 

Muhtarların vatandaşlara en yakın kamu birimi olarak önemli bir görevi yerine getirdiğini vurgulayan Başkan Atila da, “Zaten mahallelerimizde sürekli  muhtarlarımızla buluşuyoruz. Şimdi hep birlikte tüm mahallelerimizdeki hizmetlerimizi değerlendirdik. Hayata geçirilen proje ve hizmetlerimizi ele aldık. Her zaman ki gibi çok iyi görüşler ortaya çıktı. Bornova’daki bu birliktelik gücümüzü artırıyor. Bu yöndeki çalışmalarımız devam edecek dedi.

Kaynak: Editör: Ceyhan KESER
 
Etiketler: Muhtarlarla, “ortak, akıl”, buluşması,
Haber Videosu
Yorumlar
BORNOVA GAZETESİ

YAZARLAR
Haber Yazılımı