Haber Detayı
09 Nisan 2018 - Pazartesi 09:30 Bu haber 737 kez okundu
 
Özgener;Kazanan İzmir olacak
İZMİR Haberi


"Kazanan İzmir olacak"

 

İzmir Ticaret Odası (İZTO) seçimlerinin İzmirlilere ve kentteki esnaflara hayırlı olmasını dileyen İZTO Başkan Adayı Mahmut Özgener, "İzmirli KOBİ'lerimiz ve tüccarlarımızın geleceklerini ve ticaretlerine yön verecekleri seçimlerin demokrasi şenliği içinde geçeceğine inanıyorum. Üyelerimizin de yoğun ilgi göstereceğine inandığım seçimlerde kazananın İzmir ve kent ekonomisi olmasını diliyorum" dedi.

 

 

İzmir Ticaret Odası meslek komitesi ve üyelerinin seçimleri bugün (9 Nisan Pazartesi) Gaziemir'deki Fuar İzmir alanında yapılacak. Toplam 79 Meslek Komitesi'nde 429 Komite Üyesi ve 175 Meclis üyesinin belirleneceği seçimlerin kent esnafına ve İzmir'e hayırlı olmasını dileyen İZTO Başkan Adayı Mahmut Özgener, beklenen gelişim ve atılım isteğinin sandığa da yansıyacağını kaydetti. Özgener, "Her birey değişimin öncüsü olmak için yoğun ilgi gösterip bize destek olacaklarına inanıyorum. Saha ziyaretlerimizde ve biraraya geldiğimiz işadamaların her seferinde bu değişimin vakti geldiğini ve seçim günü mutlaka oylarını kullanmaya geleceklerini söyledi. Gördüğümüz bu ilgi bizleri çok mutlu etti ve kazanacağımıza olan inancımız perçinlendi" diye konuştu.

 

 

ŞENLİK HAVASINDA GEÇECEK

 

İzmir'in demokrasi şenliğinin yaşanacağı seçimin birlik, beraberlik ve şenlik havasında geçeceğine de inandıklarını aktaran Özgener, "Bu bir yarıştır. Kazananlar olacağı gibi kaybedenler de olacaktır. Bİze düşen sonuç ne olursa olsun bunu olgunlukla karşılamak ve rakibimizi kutlamayı bilmektir. Demokrasinin beşiği olan İzmir'de seçimde bunu bir kez daha göreceğimize inanıyorum. Tüm adaylarıma başarılar dilerken, sonuçların da kentimize hayırlı olmasını dilerim" ifadelerini kullandı. 

 

 

UYDU.........

ÜYELER BELİRLENECEK

 

Gaziemir Fuar İzmir alanında yapılacak seçimlerde 79 farklı meslek komitesinde toplam 429 Komite Üyesi ve 175 Meclis Üyesi belirlenecek. Sabah 09:0'da başlayacak olan seçim akşam 17:00'ye kadar sürecek. Sonuçların kesinleşmesinin ardından seçimi kazanan 175 Meclis Üyesi, Cumartesi günü İzmir Ticaret Odası Meclis Salonu'nda toplanarak Yönetim Kurulu Başkanı ve Meclis Başkanı'nı belirleyecek.

 

Kaynak: Editör: Ceyhan KESER
 
Etiketler: , Özgener;Kazanan, İzmir, olacak,
Haber Videosu
Yorumlar
BORNOVA GAZETESİ

YAZARLAR
Haber Yazılımı